Paskolos iš privačių asmenų tikėtis gali ne visi

Privatūs kreditoriai šiuo metu siūlo įvairių rūšių paskolas, tačiau ar jas gauti paprasta? Paskolos iš privačių asmenų dažniausiai negauna tie, kurie negauna stabilių mėnesio pajamų. Tai reiškia, kad tie patys bedarbiai ar sukčiai negali gauti jokių kreditų iš privačių asmenų. Labai svarbu pabrėžti, kad privatūs paskolų teikėjai įprastai žymiai atidžiau vertina klientų kreditingumą, o tai reiškia, kad skolintis iš tokių asmenų gali būti sunku. Žinoma, tai kad privatūs kreditoriai išduoda paskolas sunkiau tik pabrėžia, kad jie siūlo ir geresnes sąlygas. Pavyzdžiui, jūs galite tikėtis vos kelių procentų metinių palūkanų, o ar tokias palūkanas siūlo nors viena kredito įstaiga?

Paskolos iš privačių asmenų negali prašyti nedirbantys, skolininkai ir negaunantys pajamų.

Privatūs paskolų teikėjai irgi kelia gana griežtus skolinimosi reikalavimus, tačiau labiausiai išskirti reikia tai, kad jie nenori skolinti pinigų bedarbiams asmenims, prasiskolinusiems bei negaunantiems pajamų. Bedarbiai asmenys pasižymi tuo, kad jie neturi tvarių pajamų šaltinio – bedarbio pašalpa negali būti skaičiuojama prie tvarių pajamų, nes ji gaunama ne nuolatos, o tik tam tikrą laikotarpį, tuo labiau – ji mažėja. Prasiskolinę asmenys, kurie jau egzistuoja skolininkų registruose, tik parodo, kad tokie asmenys yra neatsakingi ir nevykdo savo įsipareigojimų, todėl logiška, kad su tokiais asmenimis niekas nenori turėti reikalų.

Paprasti pajamų negaunantys asmenys dažnai bando skolintis ir privačių asmenų teigdami, kad jie gauna nelegalias pajamas, tačiau tokie teiginiai yra gana kvaili, nes tuo susidomėti gali ir mokesčių inspekcija. Tuo labiau – privatūs asmenys negali įsitikinti ar asmuo iš tiesų gauna kažkokias nelegalias pajamas, todėl su tokiais asmenimis paprasčiausiai nerizikuojama.

Paskolos iš privačių asmenų negali prašyti ir tie, kurie jau senai pasiekė skolinimosi galimybes.

Labai svarbu pabrėžti, kad praktiškai kiekvienas kredito teikėjas taiko vadinamą 40 procentų taisyklę. Ta taisyklė pažymi esminį faktą – asmuo, kuris jau yra paėmęs ne vieną kreditą ir jų įmokų sumokėjimui per mėnesi išleidžia apie 40 procentų pajamų, yra laikomas pasiekusiu skolinimosi ribas. Tokiems asmenims niekas naujų kreditų neišduoda, nes tai draudžia įstatymai.